ליווי משפטי

מי צריך ליווי משפטי ?

ליווי משפטי מאפשר לכם לבצע את רכישת הדירה אותה אתם מעוניינים לקנות בצורה החכמה ביותר, ולקבל את כל הזכויות שמגיעות לכם בדרך. באם נמצא נזק תוכלו לדרוש מהקבלן את הפיצוי הדרוש כיוון שלא פעל בהתאם לתכנית הבנייה המקורית.

ליווי משפטי יהיה יעיל במידה וצריך להגיע למשא ומתן בין הרוכש לקבלן. ליווי משפטי יוכל לתת מענה לחוקים ולזכויות המגיעות לקונה.
במכון הישראלי בדק בית אנו מעניקים לכם ליווי משפטי צמוד שייתן לכם את הדרך הטובה ביותר להשיג את המגיע לכם ועל פי חוק.

ליווי משפטי של עורך דין מקרקעין יאפשר לכם לדעת מהן זכויותיכם באשר לנכס שקניתם ושעליו אתם חתומים. ליווי משפטי של עורכי דין בעלי ניסיון וידע משפטי קודם יעזור לכם ליהנות מקבלת הרכוש באופן המגיע לכם. על ידי ליווי משפטי תקבלו הנחיות וייעוץ לגבי הדירה לאחר שעורך הדין יקבל את נתוני הנכס מהמנדס המומחה שלנו שבדק את המקום בצורה מקיפה.

במידה והקבלן לא עומד בדרישות ואינו מוכן לקבל את שנדרש ממנו, ליווי משפטי שיהיה בצמוד אליכם ידאג למכתבי התראה שישלחו אל הקבלן.
עורך הדין שייתן ליווי משפטי ידאג לכל הזכויות המגיעות לכם באשר להסכם שהוסדר מראש וכמובן על פי דין.

במידה והקבלן בוחר שלא להגיב להתראות שנשלחו אליו, ליווי משפטי יגיש תביעה כנגדו בבית המשפט. עורכי הדין שנעמיד לרשותכם ושישמשו לכם ליווי משפטי נבחרו בקפידה בכדי שתלוו על ידי מקצועיים וותיקים בתחום ליקויי הבנייה. ליווי משפטי יהיה איתכם מרגע החתימה על החוזה ועד שתכנסו לדירה כשהיא ללא כל ליקוי ונזק.

עורכי הדין יספקו ליווי משפטי עשיר בידע באשר לבעיות העלולות לעלות בעת ההתמודדות מול הקבלן בדירה שזה עתה רכשתם.
ליווי משפטי מתייחס לליקויים שנמצאו בדירה בין אם הם ניתנים לתיקון, ובין אם לא, חריגות בנייה וכן ליקויים הפוגעים בערך הדירה.
ליווי משפטי מאפשר לכם מפגש ראשוני ללא כל תשלום עם עורך הדין שילווה אתכם. וכבר מהמפגש ההתחלתי עורך הדין ייתן לכם את כל הידע העדכני הנחוץ לכם, שישמש אתכם בהמשך.