ביקורת מבנים

בזכות ביקורת מבנים תמצאו ליקויים שלא תראו דרך העין

המכון הישראלי בדק בית מציע לכם לעשות ביקורת מבנים אשר מאפשרת איתור ליקויים בדירה או במבנה אותו אתם מעוניינים לרכוש.
ביקורת מבנים מתבצעת עוד בשלבי הבנייה של הנכס. בדיקה זו מוודא כי תהליך הבנייה נעשה על פי תכנית הקבלן ללא טעויות ובצורה מדויקת.
ביקורת מבנים כוללת בתוכה עבודה אל מול חוזה הקבלן עליו אתם חתומים או מעוניים לחתום, ואל מול תכניות הדירה המפורטות.

ביקורת מבנים הינה בדיקה כוללת שתוחמת את כל אזורי הבית בצורה מעמיקה, את החדרים, הקירות הפנימיים והחיצוניים הנבנים, ואפילו את מערכות החשמל, הגז, המים והצנרת בעת התקנתם.

ביקורת מבנים נכונה לכל מי שמעוניין לקבל את המבנה אותו הוא רוכש בצורתו הטובה ביותר. רק על ידי בדיקה תוכלו לגלות את הנזקים שלא נראים לעיניכם.

המהנדס שיבצע את הבדיקה יוכל לעשות את האבחנה המדויקת בין תכנית הקבלן בזמן שהיא מתקיימת, בכדי למנוע נזק לקונה ולהגן על המבנה אותו הוא רוכש.
צוות המומחים שלנו שיבצע את ביקורת מבנים יוציא דו"ח מפורט בו יתוארו הנזקים שבמבנה, או את ליקויי הבנייה שהקבלן לא דאג להשלימם ולוודא שיתוקנו לפני הצעת הנכס למכירה וחתימה על חוזה.
התהליך הינו תהליך פשוט והוא יבוצע בצורה מקיפה וכוללת על כל חלקי הדירה בזמן בנייתה.
צוות ביקורת מבנים יבדוק דירות ומבנים בעת הכנתם ועד כניסת הדיירים אליה, בכדי לשמר את הנכס גם לאורך השנים.

הבדיקה הינה מומלצת על ידי מספר רב של גורמים כיוון שהיא חוסכת הוצאות כספיות ומיותרות שעלולות לצוץ בעתיד ושיתבזבזו על תיקוני ליקויים ונזקים שיתגלו עם השנים שיעברו. הנזקים שיכולים להתגלות על ידי ביקורת מבנים יכולים להיות כמו סדקים בקירות, רטיבות פנימית שעלולה להחמיר עם הזמן, או צירי חלונות ודלתות שלא יושבים בצורה נכונה. מטרתה של ביקורת מבנים היא לבדוק שהלקוח הקונה נכס משלם על מוצר מלא על כל חלקיו.
בדיקה שמתבצעת מוקדם יותר ובצמוד לזמן בו הדירה נבנית תוכל למנוע ולאתר ליקויים, ובנוסף ביקורת מבנים תציע פתרונות תיקון בזמן הופעת הנזק או הליקוי, בכדי שתוכלו ליהנות מהנכס שלכם כפי שמגיע לכם.

בדיקת קרינה
מפקח בניה
בדיקת גז ראדון
שמאות מקרקעין