בדיקת דירה לפני קנייה

מה צריך לעשות כשקונים דירה

בדיקת דירה לפני קנייה הינה תהליך חשוב מאוד והכרחי לפני חתימה על החוזה. אנו מספקים מומחים בכל תחומי המבנה ובצורה מסודרת מזהים את נזקי הדירה ומכנסים את הנתונים לרשימה מפורטת, ומייעצים כיצד יש לפתור את הנזקים הפרושים בדירה. בדיקת דירה לפני קנייה אינה עולה על משך זמן של שעתיים ותועלתה רבה.

בדיקת הדירה לפני הרכישה איננה הוצאה גדולה ומהווה צעד חכם בתהליך לקראת קניית הבית.
בנוסף הבדיקה הופכת את הכניסה לדירה לרוכשים ללא כאבי ראש ובידיעה כי הקנייה שביצעו הייתה נכונה כיוון שנעשתה בדיקה לפני הרכישה.

בחיפוש אחר הדירה האולטימטיבית נמצא דירות במחירים שנוחים לכיס אך מאחורי המחיר ישנה דירה שנזקיה לא נראים לעין ושבעלי הדירה מעוניינים להיפטר ממנה כמה שיותר מוקדם. הבדיקה מאפשרת להימנע מהוצאות מיותרות שעלולות לעלות לאחר חתימת החוזה והמעבר לדירה.

לא נוכל לסמוך על כך שדיירים שחיו בדירה לפנינו הצליחו לחיות בה ללא כל פגע. יש להזמין מהנדס שיבצע בדיקה ויוכל להעלות בפנינו את הנזקים. הליקויים שעלולים להתגלות על ידי המהנדס יכולים להופיע בחלקים שונים של הדירה, מהרעפים הרעועים שעל הגג, או בקירות סדוקים וחלונות שאינם נסגרים או נפתחים היטב, ובנוסף גם ליקויים בלוחות החשמל והסתעפויותיו.

בדיקת דירה לפני קנייה גם נכונה כאשר מדובר ברכישת בית חדש. המהנדס יעבוד בצמוד לתכנית הקבלן, ויראה אם היא תואמת את הבנייה בפועל, במידה והנזקים קיימים, רוכש הדירה יוכל לזכות בפיצויים מהקבלן. וזאת רק כאשר הרוכש דאג כי אכן יתבצע בדק בית במקום ולכן גם רצוי לעשות בדיקת דירה לפני קנייה אשר כוללת בתוכה גם בדיקת קרינה שחשובה לא פחות מבדיקת ליקויי ההנדסה בדירה.

ישנן מקורות קרינה שונים שעלולים להיפלט ממכשירי חשמל או מאנטנות סלולריות וכן משנאים ולוחות חשמל.השילוב הטוב ביותר כשעושים בדיקת דירה לפני רכישה היא בשילוב של בדיקת קרינה ביחד עם בדיקת ליקויי הנדסה.